Spotkania opłatkowe Powiatu Kolneńskiego są już tradycją. W tegorocznym spotkaniu udział wzięli m.in.: Radni Powiatu Kolneńskiego, Przewodniczący Rad i włodarze gmin powiatu kolneńskiego, przedstawiciele: służb, inspekcji, straży, powiatowych jednostek organizacyjnych, szkół i placówek oświatowych, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, mediów oraz firm i przedsiębiorców współpracujących z naszym powiatem.

Gospodarz uroczystości Starosta Tadeusz Klama złożył wszystkim życzenia.

„Z okazji Bożego Narodzenia życzę Państwu spokojnych i uduchowionych świąt. Na Nowy Rok życzę spełniania planów osobistych i zawodowych. Niech atmosfera, która tworzy się przed świętami i w same święta przetrwa jak najdłużej w naszych sercach w 2024 roku.” – mówił Tadeusz Klama.

Życzenia świąteczne i noworoczne złożyli m.in. Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda i Pan Michał Zarzecki w imieniu Stefana Krajewskiego, Posła na Sejm RP, Wiceministra Rolnictwa.

Uroczystość dopełnili Ks. Tadeusz Kaczyński odczytując fragment Ewangelii św. Łukasza odnoszący się do Narodzenia Jezusa oraz Dziekan Kolneński Ks. Tomasz Grabowski, który prowadził modlitwę i w imieniu duchowieństwa złożył wszystkim życzenia.

Wydarzenie uświetnił występ uczniów ZST w Kolnie, którzy wykonali przepiękne bożonarodzeniowe kolędy i pieśni.