Trwają prace modernizacyjne dróg m.in. na ulicy Konopnickiej, największej obecnie inwestycji.

Starosta Kolneński Tadeusz Klama wraz z Dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Kolnie Grzegorzem Kulągowskim odwiedzili drogi, na których prowadzone są inwestycje drogowe w powiecie kolneńskim.

Na ulicy Konopnickiej trwają prace na wydzielonym odcinku drogi. Fragment tej drogi od skrzyżowania ulicy Piłsudskiego do skrzyżowania z ulicą Krupki został zamknięty dla ruchu. Usunięto już wierzchnią warstwę drogi oraz chodników.

W Glinkach inwestycja drogowa jest bardziej zaawansowana. Na części drogi utwardzono pobocza i położono już nawierzchnię asfaltową. Sołtys wsi Glinki i radny gminy Kolno Krystian Borawski ze Starostą i Dyrektorem PZD wspólnie zapoznawali się z postępem prac.

Na drodze 1828B Świdry-Gnatowo-Siwki-Wilamowo prowadzone są prace porządkowe.

W 2020 prowadzonych jest 5 inwestycji, 4 zakończą się w tym roku, a jedna (modernizacja ulicy Konopnickiej) w następnym.