I znowu się zaczęło. Wczesne pobudki, mniej wolnego czasu i przede wszystkim konieczność walki o jak najlepsze wyniki w nauce – 2 września 2019 roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie oraz Zespołu Szkół Technicznych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kolnie rozpoczęli nowy rok szkolny. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, Rada Pedagogiczna oraz uczniowie.

W inauguracji nowego roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie uczestniczył Wicestarosta Kolneński Pan Karol Pieloszczyk, natomiast w Zespole Szkół Technicznych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Pan Sławomir Zalewski Dyrektor Zespołu Obsługi Oświaty. Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2019/2020 - w imieniu władz samorządowych Powiatu Kolneńskiego zostały złożone wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, aby spełniły się Ich marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była tym miejscem do którego z chęcią będą przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na krótkie spotkania organizacyjne z wychowawcami.

Zdjęcia z ZST - kolniak24.pl