10 czerwca 2019 r. podczas uroczystej Gali Agroligi w Belwederze Prezydent uhonorował najlepszych rolników i najlepsze firmy rolno-spożywcze minionego roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się mieszkańcy powiatu kolneńskiego Państwo Milena i Kamil Chodniccy z Kumelska, którzy zostali Wicemistrzami Krajowej Agroligi 2018 w kategorii rolnicy. Podczas gali otrzymali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy imienny list gratulacyjny. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Kazimierz Ardanowski również wręczył list gratulacyjny, natomiast Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Maria Fajger wręczyła puchary i dyplomy konkursowe.

Państwu Chodnickim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w codziennej pracy, tworzeniu konkurencyjnego rolnictwa i kreowania pozytywnych zmian na terenie powiatu kolneńskiego.