W niedziele na stawach grabowskich odbyły się zawody pn. „Rodzinne zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Grabowo”. Zawody przeistoczyły się w rodzinne spotkanie, gdzie rodzice i dzieci wspólnie spędzali czas, łowiąc ryby. Udział w spotkaniu wziął włodarz gminy Andrzej Piętka oraz Starosta Kolneński Stanisław Wiszowaty, który objął swoim patronatem imprezę i ufundował nagrodę rzeczową za I miejsce.

Ostateczna klasyfikacja połowu ryb przedstawiała się następująco:

I miejsce        Kazimierz Bzura

II miejsce       Jarosław Ślaski

III miejsce      Stanisław Mizgier

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę pocieszenia. Wręczono również nagrodę dla najmłodszego zawodnika. Największą rybę - amura (waga: 1,78 kg) złowił Kazimierz Bzura.

Organizatorem rodzinnych zawodów wędkarskich było Grabowskie Stowarzyszenie Wędkarskie, które przygotowało dla zawodników gorące i zimne napoje, pączki oraz tradycyjnie kiełbasę z grilla.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.