Dwa tysiące dodatkowych terminów na szczepienia w Kolnie

Dodatkowe terminy na szczepienia przeciw COVID-19 w Kolnie.  W związku z tym, że chętnych jest więcej, niż mogą obsłużyć pracownicy punktów szczepień, od kilku dni ciężko jest znaleźć wolny termin. Problem dotyczy przede wszystkim szesnasto i siedemnastolatków, którzy od ponad tygodnia mogą zapisywać się na szczepienia.

“Bardzo się cieszę, że młodzi ludzie chcą się zaszczepić przeciw COVID-19.W ciągu ostatnich dni na szczepienie chciało się zapisać tak dużo młodych osób, że zabrakło wolnych terminów. Dlatego lekarze ze Szpitala Powiatowego w Kolnie pracujący w punkcie poprosili o dodatkowe szczepionki. I dzięki temu utworzyli dodatkowe dwa tysiące terminów, które można wykorzystać do końca czerwca w Punkcie Szczepień Powszechnych przy Hali Sportowej KOKiS” - mówi Starosta Kolneński, Tadeusz Klama.

Na szczepienie można zapisywać się dzwoniąc pod numer 989, a także przez stronę www.pacjent.gov.pl