OGŁOSZENIE STAROSTY KOLNEŃSKIEGO

W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Szanowni Państwo,

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9.10.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, ogłaszam ograniczenia dotyczące sposobu załatwiania spraw w urzędzie.

Od 4 listopada 2020 r. do odwołania wprowadzam ograniczenie dostępu do pomieszczeń Starostwa Powiatowego w Kolnie dla interesantów, w ten sposób, że wszelkie podania, wnioski, pisma oraz pozostałą dokumentację należy składać w zamkniętych kopertach do skrzynki podawczej znajdującej się na holu w budynku Starostwa Powiatowego w Kolnie (z wyjątkiem dokumentów kierowanych do  Wydziału Komunikacji i Transportu oraz do Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności ). Prosimy aby w celu ułatwienia kontaktu pozostawić nr telefonu kontaktowego.

Zwracam się z prośbą do wszystkich mieszkańców powiatu kolneńskiego o ograniczenie wizyt w urzędzie wyłącznie do spraw wymagających osobistego stawiennictwa. Pozostałe sprawy proszę załatwiać telefonicznie korzystając ze wskazanych poniżej numerów lub drogą elektroniczną. Dodatkową informację o sposobach załatwiania spraw można uzyskać drogą telefoniczną, dzwoniąc do poszczególnych wydziałów.

Kontakt telefoniczny

1. Wydział Komunikacji i Dróg

1. Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
  • wypisy, wyrysy i informacje z ewidencji gruntów i budynków – 86 278 48 92
  • mapy zasadnicze (do zgłoszeń i do wniosków o warunki zabudowy) – 86 278 48 91
  • wyłączenia gruntów z produkcji rolniczej, opłaty za użytkowanie gruntów Skarbu Państwa, gospodarka nieruchomościami – 86 278 48 90
  • geodeta powiatowy – 86 278 48 89

1. Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska

1. Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Kolnie – 86 278 47 03

1. Powiatowy Rzecznik Konsumentów – 662 360 72586 278 47 97
  2. Sekretariat – 86 278 24 29 ;   Biuro Obsługi Interesanta – 86 262 30 15

Kontakt elektroniczny

Sprawy urzędowe można również załatwiać drogą elektroniczną poprzez cyfrowy urząd oraz ePUAP:
/41cg6jxl9r/skrytka
/41cg6jxl9r/SkrytkaESP

Zalecenia przy załatwianiu spraw

1. Interesanci do Starostwa Powiatowego w Kolnie mogą wejść tylko wejściem głównym.
  2. Po wejściu do urzędu należy zdezynfekować ręce.
  3. W urzędzie obowiązuje zakrywanie ust i nosa przy pomocy maski, maseczki, przyłbicy, odzieży lub jej części.
  4. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.
  1. Aby załatwianie wnoszonych przez Państwa spraw przebiegało jak najsprawniej proponujemy pobranie druków podań, wniosków z naszej strony internetowej i wypełnienie ich w domu. Link do stron z wzorami druków:

- Wydział Komunikacji i Transportu
- Wydział Budownictwa i Ochrony Środowiska