W dniu dzisiejszym została oficjalnie otwarta wyremontowana droga powiatowa Nr 1862B Grabowo – Konopki Białystok. Otwarcia spotkania oraz przywitania gości dokonał Starosta Kolneński. Ceremonii przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Kolneński Stanisław Wiszowaty, Przewodniczący Rady Powiatu Kolneńskiego Andrzej Mieczkowski, radni powiatowi Barbara Truszkowska i Stanisław Konopka, radny Gminy Grabowo Michał Skrodzki, Sołtys miejscowości Konopki Białystok Stanisław Skrodzki oraz kierownik budowy firmy „OSTRADA” z Ostrołęki Marcin Macko. Wśród zaproszonych gości udział wzięli Wicestarosta Kolneński Robert Wacław Nadara, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Kolnie Grzegorz Chiliński, Inspektor Nadzoru Marek Gieriasimiuk oraz mieszkańcy miejscowości Konopki Białystok.

Inwestycja w całości realizowana była z budżetu Powiatu Kolneńskiego, a jej wartość wyniosła 843 565 zł. W ramach prac wykonano nową nawierzchnię bitumiczną na odcinku 1500 mb, utwardzono pobocza o szerokości 1 m po obu stronach jezdni oraz oczyszczono istniejące rowy.

W dniu dzisiejszym oddano również odcinek drogi powiatowej Nr 1868B w miejscowości Andrychy. Remontem został objęty pas drogi na odcinku o długości 65 mb, uzupełniono pobocza o szer. 1 m oraz oczyszczono istniejące rowy.

Wykonawcą dwóch wyremontowanych dróg było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „OSTRADA” z Ostrołęki.