30 kwietnia 2021 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego dla maturzystów. Udział w uroczystości w I Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Technicznych w Kolnie wzięli przedstawiciele Starostwa Powiatowego: Starosta Kolneński Tadeusz Klama i Wicestarosta Kolneński Karol Pieloszczyk. Wręczyli oni nagrody dla uczniów z najlepszym wynikiem.

Przed absolwentami pozostały jeszcze matury, które rozpoczynają się 4 maja. Uczniowie zaczynają egzaminy od języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W kolejnych dniach będą musieli stawić czoła egzaminom z matematyki i języka angielskiego. W tym roku jednak, w wyniku sytuacji pandemicznej w kraju zniesiono obowiązek przystępowania do matur ustnych i matury z przynajmniej jednego przedmiotu rozszerzonego.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia!